Prosím, vyplňte formulář. Správné vyplnění umožní našim konzultantům Vám nabídnout cenu včetně odborné montáže a kontakt na ověřené dodavatele.

*Povinný údaj

Název produktu:*Varianta produktu:

Konkrétní model naleznete v záložce "Technická data". Je třeba vybrat objem zásobníku nebo výkon.


Poznámka:Jméno:*Zadejte prosím svou e-mailovou adresu:*

Na zadanou adresu bude odeslána nabídka.


Telefonní kontakt:

+420


PSČ:*Vyplněním tohoto formuláře a zaškrtnutím kolonky uděluje návštěvník výslovný souhlas se zasíláním obchodních informací a elektronickou poštou společností Ariston Thermo, CZ s.r.o. na účely přímého marketingu a v souvislosti s členstvím, informace o akciích a nabídkách, jakož i reklamních materiálech společnosti Ariston Thermo CZ, s.r.o ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb.

Společnost Ariston Thermo CZ, s.r.o. zpracovává Vaše shora uvedené identifikační a kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mailová adresa) pro účely zpracování cenové nabídky a její zaslání na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Uvedení PSČ potřebujeme znát za účelem vypracování kalkulace a doporučení vhodného instalatéra nebo servisního technika. Poskytnutí telefonního čísla je dobrovolné (nemusíte uvádět), v případě, že ho uvedete, usnadníte nám komunikaci s Vámi. Bližší informace o zpracování osobních údajů naleznete na Oznámení o ochraně osobních údajů.